Konsultanci ślubni

konsultanci ślubniKonsultanci ślubni mówią jasno – stworzenie wymarzonego przyjęcia wymaga nie tylko perfekcyjnej organizacji. Potrzeba wyczucia smaku, kreatywności, elastyczności, cierpliwości, ale przede wszystkim dużego nakładu czasu. Średnio to ponad 200 godzin pracy, angażującej emocje i uczucia.

Jeśli jesteście zapracowani i brak czasu jest Waszym ograniczeniem, nie czujecie się na siłach zorganizować ślub i wesele, brakuje Wam tematu przewodniego albo wręcz przeciwnie macie odważne pomysły, ale nie wiecie jak wcielić w życie swoje szalone wizje, a może marzycie o ceremonii w plenerze – wybór Perfect Planning jest dla Was oczywistym rozwiązaniem.

Chcielibyśmy Was poznać i dowiedzieć się, co możemy dla Was zrobić, aby ten szczególny dzień był naprawdę niezapomniany. Na początek podeślemy Wam ankietę do uzupełnienia, a na niezobowiązującym spotkaniu przy pysznej kawie porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach, marzeniach, pasjach.  Następnie przedstawimy gotowe rozwiązania i konkretna wizję współpracy. Oszczędzając Wasz czas, będziemy za Was uczestniczyli w nieodzownych spotkaniach formalnych. Wykonamy niezliczoną ilość telefonów, napiszemy dziesiątki maili, weźmiemy na siebie np. potwierdzenie obecności gości, jeśli tylko takie będzie Wasze życzenie.

Wspólnie sprawimy, by ten szczególny dzień był wyjątkowy, pełen miłości i wzruszeń.

F