Konsultant ślubny Warszawa

Z pasją, zaangażowaniem i wyczuciem smaku tworzymy dla Was absolutnie niepowtarzalne uroczystości. Specjalizujemy się w weselach tematycznych i plenerowych, projektach ekskluzywnych jak i przygotowywanych w ramach zadanego budżetu.

Organizacja ślubów i przyjęć to nasza pasja, wiemy jak bardzo jest to czasochłonne i nierzadko bardzo stresujące, ile wymaga zaangażowania, koordynacji i umiejętności spięcia wielu pomysłów, czasami mocno ograniczonym budżetem.

Mimo to, nasze realizacje są zawsze niepowtarzalne, unikatowe i na wysokim poziomie. Stoi za nami doświadczenie, kreatywność i absolutny perfekcjonizm. Zawsze dokładamy wszelkich starań abyście w ten wyjątkowy dzień mogli w pełni cieszyć się sobą, a cała uroczystość pozostała niezapomnianym przeżyciem, także dla zaproszonych gości.

Gwarantujemy bezstresową realizację nawet najbardziej złożonych i skomplikowanych projektów kompleksowo lub tylko wybranych elementów. Jeżeli potrzebujecie pomocy jedynie w koordynacji dnia ślubu lub dekoracji przyjęcia to pozostajemy do Waszej dyspozycji, nierzadko 24 godziny na dobę.

Wesele to nie tylko przyjęcie. To także, a może przede wszystkim, niezapomniana atmosfera. W końcu od tego, jak dobrze będą się bawić Wasi znajomi, rodzina i przyjaciele zależeć będą ich wspomnienia. Dlatego dbamy o Waszych bliskich, pomagamy  w nawiązywaniu nowych znajomości, zachęcamy do aktywnej zabawy, a czasem organizujemy koktajle przedślubne lub imprezy integracyjne, będące przedsmakiem właściwego wesel

Mamy przyjemność tworzyć niezapomniane wesela polskie oraz międzynarodowe na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

F