Konsultant Ślubny? – 5 powodów na tak

Wedding Planner, konsultant ślubny, koordynator… O i ich pracy krąży mnóstwo stereotypów. Jedni uważają, że Konsultanci pracują wyłącznie z gwiazdami i celebrytami, inni skorzystali z ich usług i są bardzo zadowoleni.

via Pinterest

O Wedding Plannerach i ich pracy krąży mnóstwo stereotypów. Jedni uważają, że Konsultanci pracują wyłącznie z gwiazdami i celebrytami, inni skorzystali z ich usług i są bardzo zadowoleni. Wbrew pozorom pomoc Konsultanta Ślubnego nie musi być droga, zwłaszcza w końcowym bilansie wesela. Jeśli wahasz się, czy skorzystać z usług profesjonalnego Wedding Plannera, przeczytaj nasz poradnik i sprawdź 5 powodów, dla których warto się na to zdecydować.

Konsultant ślubny – dlaczego warto?

  1. Oszczędność czasu – to zdecydowanie największa korzyść płynąca z zatrudnienia Wedding Plannera. Czy wiesz, że organizacja ślubu i wesela pochłania średnio 270 godzin, angażującej emocje i uczucia?! Bez względu na to czy w branży ślubnej czujesz się niepewnie czy też organizacja takiego wydarzenia sprawia Ci mnóstwo radości pomyśl o zwolnieniach z pracy, dojazdach w korkach, wieczorach przed komputerem, dziesiątkach maili, żmudnej analizie i negocjacjach zapisów w umowach. To duży ciężar i ogromna odpowiedzialność – warto zdać się na profesjonalistów.
  2. Oszczędność pieniędzy – niemożliwe? Ależ tak! Powszechnie uważa się, że usługi Konsultantów Ślubnych są drogie, jednak w ogólnym koszcie hucznego wesela jest to niewielki procent wszystkich wydatków a nierzadko koszty wiążące się z zatrudnieniem profesjonalnego Wedding Plannera zwracają się przy uwzględnieniu rabatów i umów wynegocjowanych przez konsultanta. Konsultant ślubny z dużym doświadczeniem ma dostęp do najlepszych podwykonawców (np. dekoracje sal weselnych) w cenach nieosiągalnych dla jednorazowego Klienta, jakim są Narzeczeni.
  3. Spokój wewnętrzny – przez cały okres przygotowań możecie cieszyć się narzeczeństwem a w dniu ślubu możecie rozkoszować się przygotowaniami zamiast myśleć o dekoracji sali czy rozmieszczeniu winietek. Za wszystko odpowiedzialny jest konsultant ślubny i jego zespół. Macie to zagwarantowane w umowie!
  4. Bezcenne porady – konsultant ślubny doskonale wie co jest niezbędne przy planowaniu ślubu i wesela a z czego warto zrezygnować. Z racji wykonywanego zawodu śledzi najnowsze trendy i dysponuje całym wachlarzem kreatywnych pomysłów dostosowanych do Waszego budżetu. Zawsze ma też plan B np. na wypadek kiepskiej pogody.
  5. Wyjątkowa oprawa – konsultant ślubny jak nikt inny umie zgrabnie spiąć Wasze szalone wizje, konkretny budżet tworząc wyśmienity koktajl przeżyć i na długo pozostający smak wspomnień…

Jak skomponować menu, dobrać alkohol i jego ilość, dopasować temat przewodni uroczystości i dobrać spójne dekoracje, papeterię ślubną czy oprawę muzyczną- o to wszystko troszczyć się będzie konsultant ślubny.

Piękne wspomnienia to najlepszy prezent ślubny. Z pomocą Wedding Plannera organizacja ślubu będzie przyjemna i spokojna. W dzisiejszym zabieganym świecie sporym luksusem jest możliwość dokonywania wyborów spośród podanych na tacy gotowych rozwiązań z poziomu własnej kanapy. Warto wziąć to pod uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

F