Często Młode Pary pytają na samym początku, ile będą kosztowały usługi profesjonalnej agencji ślubnej. Odpowiedź jest prosta: tak mało, jak pozwala na to budżet i spełnienie marzeń Młodej Pary. Wszystko zależy od zakresu działań, które konsultant ślubny będzie musiał wykonać.

Należy mieć na uwadze, że wedding planner to nie tylko negocjator i organizator. Od wyczucia jego smaku, klasy i umiejętności spięcia wielu zadań w jednym czasie, zależy ostateczna realizacja.
Nasz zespół z wieloma podwykonawcami ma już wynegocjowane stawki. Często jest więc tak, że koszty wiążące się z zatrudnieniem profesjonalnego wedding plannera zwracają się przy uwzględnieniu rabatów i umów wynegocjowanych przez konsultanta ślubnego. Do tego należy uwzględnić zwolnienia z pracy, aby można było się spotkać z podwykonawcami, koszty dojazdów, niezliczone godziny spędzone przed komputerem i telefonem w ręku oraz stres.

Warto więc wykorzystać nasz potencjał, a sobie pozostawić tylko dobrą zabawę. Czas oszczędzony dzięki wedding plannerowi jest nieoceniony: lepiej spędzić go z ukochaną osobą i cieszyć się narzeczeństwem.

F