Organizacja ślubu – nie tylko w plenerze

organizacja ślubuOrganizacja ślubu to ceremonia jedyna w swoim rodzaju. Dobre przygotowanie wszystkiego w tym dniu jest o tyle istotne, że tego dnia nie da się powtórzyć. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały okres przygotowań, w czasie koordynacji uroczystości, aż do momentu zakończenia ostatniego z powierzonych nam zadań. Nieważne czy uroczystość ślubna ma się odbyć w plenerze czy tradycyjnie w kościele lub pałacu ślubów – dopilnujemy wszystkiego. Zlecając nam organizację Waszej uroczystości, możecie spać spokojnie. Podział ról jest jasny i prosty – nasza głowa w tym, żeby wszystko poszło zgodnie z planem, Wy macie się cieszyć swoim świętem.

Organizacja ślubu – ważne terminy

 

Regularnie przypominamy o ostatecznych terminach, przygotowujemy szczegółowy scenariusz całego wydarzenia. Dwa miesiące przed ślubem spotykamy się w miejscu weselnym, aby ustalić ostatecznie menu oraz finalne ustawienie sali.

Dwa tygodnie przed ślubem proponujemy spotkanie, na którym omawiamy wszystkie szczegóły, podjęte decyzje, płatności i logistykę. Dzień przed ślubem spotykamy się na próbie generalnej i dopracowujemy ostatnie szczegóły. W dniu ślubu dwóch koordynatorów czuwa nad prawidłowym przebiegiem ceremonii i wesela tak długo, jak będzie tego wymagała sytuacja.

F