referencje perfect planning

Patrycja & Paweł Skórko 31.12.2016

Nie od samego początku byliśmy przekonani, że wedding planner jest nam potrzebny przy organizacji naszego wymarzonego ślubu i wesela w Noc Sylwestrową, wydawało nam się, że skoro mamy ponad rok czasu to wszystko uda nam się załatwić i zorganizować samemu. Niestety dość szybko zorientowaliśmy się, że czas biegnie w tym wyjątkowym okresie bardzo szybko.

Zrobiliśmy wywiad z kilkoma agencjami ślubnymi i zdecydowałam się na Martę i jej Perfect Planning ponieważ urzekła nas swoim profesjonalizmem, cierpliwością, wyczuciem stylu i nieszablonowymi pomysłami. Z czasem okazało się, że dostaliśmy duuużo więcej niż zapisane było w umowie.

Marta jest pełną profesjonalizmu i anielskiej cierpliwości konsultantką, prawdziwą przyjaciółką, z którą nie czuliśmy, że pracujemy. Rozumieliśmy się w pół zdania.

Przez cały okres przygotowań mogliśmy cieszyć się z narzeczonym sobą, niemal cały ciężar przygotowań Marta wzięła na siebie i swoich konsultantów.

Jeszcze raz dziękujemy Ci za pomoc w trakcie przygotowań, za polecenia najlepszych podwykonawców, za cenne rady, których nikt nigdy by nam nie udzielił i pozytywną energię. Dobra robota!


Kasia & Michał 31.12.2015

Marta obiecała nam, że nasze wesele będzie najlepszym na jakim byliśmy i dotrzymała słowa! Bawiliśmy się świetnie nie myśląc o sprawach organizacyjnych a goście jeszcze długo gratulowali nam perfekcyjnej organizacji i wzorowej dbałości o każdy detal. Jedynie kątem oka widzieliśmy dyskretne Koordynatorki realizujące program uroczystości i czuwające nad przebiegiem całości.

Dziś wiemy, że organizacja tak dużego wydarzenia jest nie lada wyzwaniem. Współpracując z profesjonalistami wszystko jest możliwe. Polecamy Perfect Planning parom szukającym nieszablonowych rozwiązań, własnego świętego spokoju i perfekcji.


Kama i Patryk

Kama & Patryk 25. września 2016

Oczarowani realizacją ślubu i wesela naszych znajomych poprosiliśmy Perfect Planning o organizację Chrztu naszej córeczki. Przyjęcie odbyło się pod gołym niebem nad Wisłą. Ogród, plaża, plac zabaw i animacje dla najmłodszych Gości, przepyszne, różnorodne jedzenie, białe parasole, wygodne sofy i cudowna aranżacja kwiatowa. Pani Marta osoba ciepła, rzeczowa i jak się okazało bardzo elastyczna, z głową pełną pomysłów i doskonałą znajomością rynku. Potrafi z rozmachem zorganizować wesele na 300 osób oraz chrzciny na 25. Klasa sama w sobie.

Dziękujemy!


E & M Śliwińscy

Agencję ślubną Perfect Panning polecamy parom, które tak jak my pracują za granicą lub są tak zapracowane że nie mają czasu na załatwianie ślubnych spraw, a jest tego mnóstwo! Setki telefonów, dziesiątki maili i spotkań, wiele godzin przed komputerem i w samochodzie. Pomoc profesjonalnego Wedding Plannera to oszczędność czasu i nerwów oraz gwarancja najpiękniejszych wspomnień. Bądźcie jak my, gośćmi na własnym weselu i cieszcie się chwilą!


referencje perfect planning

Sylwia & Adrian Dąbrowscy

Składamy gorące podziękowania agencji ślubnej Perfect Planning za znakomitą organizację naszych Zaślubin oraz uroczystego obiadu we wrześniu 2016 roku. Marzyliśmy aby dzień naszego ślubu był wyjątkowy ale przy pomocy Pani Marty ten dzień okazał się być najpiękniejszym w naszym życiu. Mimo ograniczonego budżetu postanowiliśmy skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji i był to doskonały pomysł. Stosunkowo niewielkim nakładem finansowym uzyskaliśmy oszałamiający efekt. Kameralne przyjęcie miało bajkową wręcz oprawę.

Z dumą i wzruszeniem wspominamy Nasz Dzień. Dziękujemy!


referencje perfect planning

Dominika & Jacek

Niezwykli, absolutnie godni polecenia! Rzetelni i cierpliwi. W pełni można zaufać wyczuciu smaku dziewczyn oraz wszystkim poleconym podwykonawcom. Początkowo byliśmy bezradni w gąszczu ofert i umów dlatego o pomoc poprosiliśmy Perfect Planning. Ich zdolność do negocjacji warunków, jeśli chodzi o poszczególne usługi, wiele razy nas pozytywnie zaskoczyła i pomogła zaoszczędzić sporo pieniędzy i stresów.

Dziewczyny zawsze były opanowane i miały plan awaryjny a „pułapek” po drodze była cała masa! Sami nie dalibyśmy rady.

Z całego serca możemy polecić każdej parze firmę Perfect Planning, jest to gwarancja przyjęcia na bardzo wysokim poziomie.

F