Ślub z obcokrajowcem

ślub z obcokrajowcemPlanujesz ślub z obcokrajowcem i nie macie czasu? Chcielibyście mieć zapewnioną pomoc „na miejscu” w czasie kiedy jesteście poza Polską? Oferujemy pomoc w organizacji wybranych elementów uroczystości ślubnej. Możemy też zorganizować za Was wszystko od A do Z. Szanując Wasz czas, będziemy za Was uczestniczyli w spotkaniach formalnych, wykonamy niezliczoną ilość telefonów, napiszemy dziesiątki maili, weźmiemy na siebie np. potwierdzenie obecności gości, jeśli tylko takie będzie Wasze życzenie. Mamy świadomość, że jesteśmy wizytówką Pary Młodej, która obdarza nas zaufaniem powierzając organizację niepowtarzalnego wydarzenia, jakim jest dzień Ślubu. Dlatego tak ważne są dla nas dyspozycyjność, wyczucie sytuacji, takt, kultura i dyskrecja.

Na początek podeślemy Wam ankietę do uzupełnienia, a na spotkaniu lub w rozmowie na Skype przedstawimy Wam gotowe rozwiązania i wizję współpracy.

Ślub z obcokrajowcem nie jest taką prostą sprawą, ale z nami wszystko pójdzie gładko. Zadbamy o każdy szczegół uroczystości, dopilnujemy, aby wszystko odbyło się według planu. Przygotujemy odpowiedni scenariusz ślubu i wesela, wszystko oczywiście zgodnie ze wspólnymi ustaleniami. Posiadamy doświadczenie, dzięki któremu potrafimy unikać niemiłych niespodzianek, a gdy jakaś już się przytrafi, radzimy sobie z nią na bieżąco. Zadbamy również o odpowiednią oprawę uroczystości ślubnej i wesela, zapewniając odpowiednie dekoracje ślubne, zgodne z wybranym motywem przewodnim. Starannie dobieramy firmy, które pomagają nam w organizacji każdego przedsięwzięcia. Dzięki temu sami możemy mieć pewność, że wszystko zostanie dopilnowane i dopięte na ostatni guzik. 

F