Wedding planner Warszawa

To ja, Wasz wedding planner 🙂 Nazywam się Marta Maszczak. Kocham ludzi, piękno i tradycję. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, czasami tylko cuda zajmują mi nieco więcej czasu. Twierdzicie, że umiem słuchać. Dlatego właśnie zostałam Wedding Plannerem…

Szukałam swojej drogi zawodowej kilka długich lat. Wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów zdobyte w międzynarodowych korporacjach pozwoliło mi nauczyć się co jest ważne na przyjęciach, a z czego warto zrezygnować. I jak spiąć wszystkie szalone pomysły ograniczonym budżetem. Obiecuję, że zaczaruję również Wasze wesele bo mam ku temu kwalifikacje, osobowość i umiejętności.

Do roli Wedding Plannera przygotowana jestem zawodowo. Z wyróżnieniem ukończyłam Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz przeszłam profesjonalne szkolenie pod skrzydłami Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Priorytetowe są dla mnie fakty, partnerzy, rekomendacje, doświadczenie oraz specjalistyczna i unikatowa wiedza. Nieustannie śledzę nowe trendy i poszukuję inspiracji na światowych rynkach.

Realizując pierwsze zlecenie zrozumiałam, jak pełna wyzwań i pasji jest to praca. Jakie to cudowne uczucie móc kreować bajkowe scenerie w oparciu o Wasze pomysły. Teraz robię to co kocham, cieszę się każdym spotkaniem i mam ogromną satysfakcję, że mogę zdjąć z Młodej Pary ciężar przygotowań i podarować im radość i… czas.

Poza pracą uwielbiam gotować, żeglować, tańczyć salsę i spędzać czas z ukochaną Rodziną.

Zapraszam Was do kontaktu. Nasze spotkanie i rozmowa do niczego nie zobowiązują. A mogę obiecać, że urosną Wam skrzydła bez względu na to, jaki finał przyniesie nasz kontakt.

Do zobaczenia w mojej bajce…

Marta Maszczak

Wedding Planner, właścicielka agencji ślubnej Perfect Planning

F